Nevezettek

Az előnevezési díjat átutalni a Káliker Bt 73200206-16077229  számlájára kell. Csak akkor tudjuk az előnevezést elfogadni amennyiben az átutalt összeget legkésőbb  az előnevezési határidőkig  banki úton feladják. A közlemény rovatba kérjük beírni a nevezettet.

Frissítve: 2019.09.03

neve Rsz polo nem szulev kategoria varos egyesulet nevtip Fiz
Bagó Antal Aposztolosz 245 S férfi 2006 Gyermek Budapest Gyermek OK
Czóbel Gergely 246 XS férfi 2007 Gyermek Gencsapáti Gyermek OK
ifj. Kendeh Zsolt 247 XS férfi 2006 Gyermek Lesencefalu KVDSE Gyermek OK
Kuti Péter 248 M férfi 2006 Gyermek Győr Gyermek
Csőgör Brigitta 249 XS 2007 Gyermek Délegyháza TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa Gyermek OK
Németh Lola 250 XS 2007 Gyermek Budapest Gyermek OK
Szalmási Dániel 2 M férfi 1996 Rövid Fertőszentmiklós Polythlon ETK Felnőtt 1 OK
Damjanovics Bence 3 XL férfi 1991 Rövid Veszprém Felnőtt 2 OK
Ferenczi David 4 M férfi 1990 Rövid Budapest 575 Team Felnőtt 2 OK
Fodor Gergely 5 M férfi 1992 Rövid Budapest Megathlon SE Felnőtt 2 OK
Frank Bence 6 XXL férfi 1991 Rövid Ajka Felnőtt 2 OK
Szamek Zsolt 7 L férfi 1991 Rövid Szombathely Felnőtt 2 OK
Csillag Attila 8 M férfi 1986 Rövid Kecskemét Felnőtt 3 OK
Farkas János 9 M férfi 1986 Rövid Budapest Felnőtt 3 OK
Kovács Ágoston 10 M férfi 1988 Rövid Budapest Felnőtt 3 OK
Metzner Gábor 11 S férfi 1988 Rövid Diósd Felnőtt 3
Nagy Milán 12 M férfi 1986 Rövid Győr Felnőtt 3 OK
Törő Dávid 13 M férfi 1985 Rövid Göd Vágta Triatlon SE Felnőtt 3 OK
Vánkos Zsombor 14 M férfi 1989 Rövid Budapest Felnőtt 3 OK
Balla Balázs 15 M férfi 1980 Rövid Dunakeszi Felnőtt 4 OK
Bánhidy Attila 16 M férfi 1980 Rövid Budapest VUK SE Felnőtt 4
Berkes Gábor 17 M férfi 1984 Rövid Kaposvár Felnőtt 4 OK
Flesch Tamás 18 L férfi 1981 Rövid Budapest Felnőtt 4 OK
Hegyi Péter 19 S férfi 1981 Rövid Zalaegerszeg Felnőtt 4 OK
Kakas Máté 20 L férfi 1980 Rövid Budapest Felnőtt 4
Major Gábor 21 L férfi 1981 Rövid Abony Fergeteg Triatlon SE Felnőtt 4
Palocsay Geza 22 M férfi 1980 Rövid Budapest Ferencvárosi Torna Club Felnőtt 4 OK
Pandi Zoltán 23 M férfi 1981 Rövid Budapest Felnőtt 4 OK
Solcz Tamás 24 XXL férfi 1983 Rövid Budapest Solcz Cycling Felnőtt 4 OK
Somogyi Viktor 25 XL férfi 1984 Rövid Budapest Solcz Cycling Felnőtt 4 OK
Szaló Balázs 26 M férfi 1981 Rövid Budapest Vasemberek klubja Felnőtt 4 OK
Cotard Vincent 27 L férfi 1976 Rövid Sopron Senior 1 OK
Cotard Vincetn Roland 28 L férfi 1976 Rövid Sopron Senior 1 OK
Dr Szegedi Attila 29 L férfi 1978 Rövid Zalaegerszeg Zalatriatlon Senior 1 OK
Grasanovics Péter 30 S férfi 1976 Rövid Szombathely Senior 1 OK
Heffter Zsombor 31 L férfi 1975 Rövid Budapest FTC Senior 1 OK
Kocsis Szabolcs 32 L férfi 1979 Rövid Sopron Senior 1 OK
Kovács Gergely 33 L férfi 1979 Rövid Dunakeszi Senior 1 OK
Makó Béla 34 M férfi 1977 Rövid Budapest FTC Senior 1 OK
Marik Gyula 35 M férfi 1976 Rövid Budapest 575 Team Senior 1 OK
Meszleny Zsolt 36 S férfi 1980 Rövid Budapest HMFC Senior 1 OK
Perlaki Zsolt 37 XL férfi 1978 Rövid Győr Stubers Bike Team SE Senior 1 OK
Slezak Gabor 38 L férfi 1977 Rövid Göd Nincs Senior 1 OK
Szöllősi Szabolcs 39 L férfi 1976 Rövid Budapest 575 Team Senior 1 OK
Vági Róbert 40 M férfi 1977 Rövid Budapest Senior 1
Varga László 41 L férfi 1975 Rövid Balatonfűzfő Senior 1 OK
Biri Imre 42 M férfi 1971 Rövid Érd Senior 2 OK
Csikász István 43 M férfi 1974 Rövid Kazincbarcika TRIKOLOR KTSK Senior 2 OK
Csőgör Péter 44 L férfi 1973 Rövid Délegyháza TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa Senior 2 OK
Farkas Gyula 45 XXL férfi 1973 Rövid Dunaharaszti Senior 2 OK
Horváth Attila 46 L férfi 1973 Rövid Szombathely Senior 2 OK
id. Kendeh Zsolt 47 XL férfi 1973 Rövid Lesencefalu 575 Senior 2 OK
Kéri Menyhért 48 L férfi 1973 Rövid Érd egyéni Senior 2 OK
Kovács Zoltán 49 M férfi 1970 Rövid Budapest Senior 2 OK
Köves Péter 50 M férfi 1972 Rövid Nagykanizsa Csili Team Senior 2 OK
Krausz Zoltán 51 L férfi 1972 Rövid Gyömrő FTC Senior 2
Matthias Krüger 52 L férfi 1971 Rövid Győr GYTSE Senior 2 OK
Simon Róbert 53 S férfi 1974 Rövid Szombathely Vasi Triatlon SE Senior 2 OK
Wenczel Richárd 54 XXL férfi 1972 Rövid Budaörs Senior 2 OK
Horváth Zsolt 55 M férfi 1968 Rövid Écs SZESE Senior 3 OK
Maróti Vilmos 56 M férfi 1968 Rövid Sopron PSN ZRT Senior 3 OK
Varga Elemér 57 XL férfi 1969 Rövid Veszprém VTE Senior 3 OK
Szebeni Endre 1 M férfi 1943 Rövid Budapest Budaörsi Triatlon Klub Veterán 4 OK
Földházi Krisztina 58 M 1991 Rövid Budapest Itelligence Felnőtt 2 OK
Hajdu Eszter Lejla 59 S 1990 Rövid Budapest Felnőtt 2 OK
Ábrahám Janka 60 XS 1987 Rövid Badacsonytomaj Felnőtt 3 OK
Erdős Judit 61 M 1986 Rövid Győr GYTSE Felnőtt 3 OK
Halmos Edit 62 S 1988 Rövid Budaörs Budaörsi Triatlon Klub Felnőtt 3 OK
Olah Alexandra 63 S 1986 Rövid Budapest Felnőtt 3 OK
Porpáczy Tímea 64 S 1986 Rövid Szombathely Felnőtt 3 OK
Varga Orsolya 65 M 1989 Rövid Budapest 575 Team Felnőtt 3 OK
Peloc Amalia 66 M 1982 Rövid Budapest Ensport Felnőtt 4
Somoskői Barbara 67 XS 1980 Rövid Budapest Castor SE Felnőtt 4
Zömbik Anna 68 S 2001 Rövid Keszthely Junior
Bodnár Zsuzsanna 69 S 1976 Rövid Budapest Senior 1
Gergály-Bencze Barbara 70 XS 1977 Rövid Csénye Senior 1 OK
dr.Schmidt Andrea 71 L 1967 Rövid Fonyód BUI Szabadidő SE Senior 3 OK
Bús Miklós 251 M férfi 2004 Serdülő Cegléd CES Serdülő
Palkovics Tamás 252 L férfi 2005 Serdülő Ajka Tovafutók SE Serdülő OK
Dufner Áron 180 M férfi 1997 Sprint Keszthely Felnőtt 1 OK
Kálmán Péter 179 S férfi 1995 Sprint Veszprém VTE Felnőtt 1 OK
Liker Dávid 178 L férfi 1995 Sprint Budapest Castor se Felnőtt 1 OK
Ölvegyi Roland 177 M férfi 1997 Sprint Tapolca Felnőtt 1 OK
Tóth Roland 176 M férfi 1999 Sprint Mezőkovácsháza Felnőtt 1 OK
Czindrity Attila 175 M férfi 1990 Sprint Mogyoród Educomm Sport Club Felnőtt 2 OK
Radics Balázs 174 L férfi 1991 Sprint Nagykanizsa 575 team Felnőtt 2 OK
Szikszai Mónika 173 M férfi 1990 Sprint Budapest Megathlon SE Felnőtt 2 OK
Szűcs Attila 172 XXL férfi 1992 Sprint Mezőkovácsháza M.A.S.Z.K Felnőtt 2
Józsa Máté 171 L férfi 1985 Sprint Budapest Felnőtt 3
Kovacs Akos 170 M férfi 1989 Sprint Tatabanya DVTK Freeriderz Felnőtt 3 OK
Melha Márton 169 M férfi 1985 Sprint Budapest Itelligence Felnőtt 3 OK
Szórádi Bence 168 M férfi 1989 Sprint Csömör Felnőtt 3
Szőke Gergő 167 M férfi 1986 Sprint Nagykovácsi : Tuttobici-Bottecchia Sportegyesület Felnőtt 3 OK
Szőke Gergő 166 M férfi 1986 Sprint Nagykovacsi Tuttobici-Bottecchia SE Felnőtt 3 OK
Török Péter 165 L férfi 1985 Sprint Budapest 575 Felnőtt 3 OK
Varga Zoltán 164 S férfi 1986 Sprint Mezőkovácsháza Felnőtt 3 OK
Várkonyi Loránd 163 L férfi 1985 Sprint Budaörs Felnőtt 3 OK
Wischy Dávid 162 L férfi 1988 Sprint Sopron Felnőtt 3 OK
Bán Dániel 161 M férfi 1982 Sprint Budapest Felnőtt 4 OK
Bor Gergely 160 XL férfi 1981 Sprint Nagykanizsa Felnőtt 4 OK
Burján Jenő 159 XL férfi 1982 Sprint Veszprém Veszprémi Triatlon Egylet Felnőtt 4
Fejes József 158 L férfi 1981 Sprint Budapest Felnőtt 4 OK
Jakab Árpád 157 XL férfi 1981 Sprint Gyenesdiás Felnőtt 4
Kovács Ákos 156 L férfi 1982 Sprint Miskolc Felnőtt 4 OK
Madarász István 155 M férfi 1981 Sprint OROSZLÁNY Felnőtt 4
Osvàth Àron 154 L férfi 1981 Sprint Budapest Felnőtt 4
Salfer András 153 M férfi 1980 Sprint Győr 575 Team Felnőtt 4 OK
Sipos Tamás 152 M férfi 1984 Sprint Budapest, VI. Három Mozgás VSE Felnőtt 4 OK
Rezeli Roland 151 M férfi 2003 Sprint Veszprém VTE Ifjusági OK
Rezeli Martin 150 S férfi 2001 Sprint Veszprém VTE Junior OK
Bagó Antal Richárd 149 M férfi 1977 Sprint Budapest Senior 1 OK
Bagó Bálint 148 L férfi 1979 Sprint Budapest Senior 1 OK
Csirmaz István 147 M férfi 1978 Sprint Budapest Castor SE Senior 1
Dr. Molnár István 146 XL férfi 1975 Sprint Szeged Tuttobici Bottechia Senior 1 OK
Fehérvári Gábor 145 XL férfi 1976 Sprint Dunaharaszti Senior 1 OK
Gerlei Tamás 144 L férfi 1975 Sprint Százhalombatta Senior 1 OK
Gyurkity Zoltán 143 M férfi 1976 Sprint Baja MOGYI SE Senior 1 OK
Horváth Bálint 142 L férfi 1978 Sprint Győrújbarát Hokuszpok SE Senior 1 OK
KŐSZEGI LÁSZLÓ 141 L férfi 1975 Sprint KESZTHELY 575 Team Senior 1 OK
Nagy Dénes 140 L férfi 1979 Sprint Godollo Educomm Sport Club Senior 1 OK
Rezeli Róbert 139 L férfi 1975 Sprint Veszprém VTE Senior 1 OK
Tóth Péter 138 M férfi 1979 Sprint Veszprém Senior 1 OK
Balázs Béla 137 XL férfi 1974 Sprint Budapest Spuri SC Senior 2 OK
Csuhay Attila 136 M férfi 1972 Sprint Budapest Equilor team ujbuda Senior 2
Dr Bús László 135 L férfi 1974 Sprint Cegléd CES Senior 2
Dr. Eszenyi Zoltán 134 L férfi 1973 Sprint Dunaújváros DTSE Senior 2 OK
Gáspár Ferenc 133 L férfi 1971 Sprint Balatonkenese VTE Senior 2
Halbritter Ferenc 132 L férfi 1974 Sprint Nagytarcsa Senior 2
Kiss Roland 131 L férfi 1974 Sprint Budaörs Senior 2
Kuczman János 130 M férfi 1974 Sprint Budapest Csepel Dolphins Senior 2 OK
PENDL Oliver 129 M férfi 1970 Sprint Jennersdorf TRIRUN Jussi Jennersdorf Senior 2
Szabó Gyula 128 M férfi 1972 Sprint Keszthely 575 Team Senior 2 OK
Vaska Kálmán 127 M férfi 1972 Sprint Nagykanizsa Tri-Co Triatlon Klub Senior 2 OK
Budai Sándor 126 XL férfi 1966 Sprint Gyömrő Gyömrő Kerékpáros Szakosztály Senior 3
Nagy Attila 125 M férfi 1968 Sprint Szombathely Senior 3
Risthaus Markus 124 L férfi 1965 Sprint Keszthely 575 TEAM Senior 3 OK
Betlehem Attila 123 L férfi 1962 Sprint Nagykanizsa nincs Senior 4 OK
Oster Manfred 122 L férfi 1964 Sprint Velence Senior 4 OK
Bernáth Ferenc 121 L férfi 1959 Sprint Budapest, VI. Három Mozgás VSE Veterán 1 OK
Dr. Nagy Károly 120 L férfi 1958 Sprint Szentgál Veterán 1 OK
Hadnagy László 119 XL férfi 1959 Sprint Budapest Veterán 1
Balogh Lajos 118 M férfi 1947 Sprint Kiskőrös Veterán 3 OK
Dr. Sárvári Csaba 117 M férfi 1947 Sprint Pécs Veterán 3 OK
Betlen Borbála 116 M 1995 Sprint Budapest Felnőtt 1 OK
Bihari Virág 115 S 1993 Sprint Budapest Felnőtt 2 OK
Hegedüs Diána 114 S 1990 Sprint Szigetszentmiklós Megathlon SE Felnőtt 2 OK
Pozsonyi Ágnes 113 S 1990 Sprint Esztergom Esztergomi Triatlon Klub Felnőtt 2 OK
Holló Judit 112 M 1988 Sprint Jászárokszállás Felnőtt 3 OK
Kálló Anna 111 M 1988 Sprint Keszthely Felnőtt 3 OK
Szórádi Renáta 110 S 1989 Sprint Csömör Felnőtt 3 OK
Faraga Szilvia 109 S 1984 Sprint Budapest, VI. Három Mozgás VSE Felnőtt 4 OK
Kopisz Judit 108 S 1982 Sprint Budapest Vasemberek klubja Felnőtt 4
Makovics Dóra 107 S 1982 Sprint Budapest Triatlon a Természetért SE Felnőtt 4 OK
Mázi Edina 106 S 1984 Sprint Bakonypéterd Felnőtt 4 OK
Simon Mariann 105 M 1983 Sprint dunakeszi Felnőtt 4 OK
Solcz-Ujvári Magdolna 104 XS 1983 Sprint Budapest Solcz Cycling Felnőtt 4 OK
Törőcsik Etelka 103 S 1983 Sprint Esztergom Esztergomi Triatlon Klub Felnőtt 4 OK
Udvardy-Bagó Petra 102 M 1983 Sprint Budapest Felnőtt 4 OK
Bereczki Karina 101 S 2000 Sprint Székesfehérvár Alba Triatlon Junior OK
Balatoni Mónika 100 M 1976 Sprint Pápa Senior 1 OK
Krüger Zsanett 99 S 1978 Sprint Győr Senior 1
Tóth Emöke 98 S 1977 Sprint Körmend Vasi Triatlon SE Senior 1 OK
Kasnyikné dr Fodor Gyöngyi 97 M 1971 Sprint Kondoros Senior 2 OK
Pipicz-Bús Dorottya 96 M 1974 Sprint Cegléd CES Senior 2
Szente SZilvia 95 S 1974 Sprint Budapest Castor SE Senior 2 OK
Vadai Mónika 94 M 1973 Sprint Budapest Ferencvárosi Torna Club Senior 2 OK
Mészöly Éva 93 M 1969 Sprint Budaörs FTC Senior 3 OK
Werstroh Mónika 92 S 1968 Sprint Pápa Senior 3 OK
Burján Ernőné 91 L 1956 Sprint Pápa egyéni Veterán 1 OK
Butiné Kótai Piroska 90 M 1959 Sprint Százhalombatta VUK SE Veterán 1 OK
Gyalog Ákos 200 XS férfi 2010 Újonc 1 Budapest Újonc 1
Kendeh Péter 201 XS férfi 2012 Újonc 1 Lesencefalu KVDSE Újonc 1 OK
Kovács Zsombor 202 XS férfi 2010 Újonc 1 Miskolc Újonc 1 OK
Slezák Zsombor 203 XS férfi 2010 Újonc 1 Göd nincs Újonc 1 OK
Czóbel Diána 204 XS 2010 Újonc 1 Gencsapáti Újonc 1 OK
Fejes Eszter 205 XS 2013 Újonc 1 Budapest Újonc 1 OK
Kendeh Rozi 206 XS 2012 Újonc 1 Lesencefalu KVDSE Újonc 1 OK
Kendeh Sára 207 XS 2010 Újonc 1 Lesencefalu KVDSE Újonc 1 OK
Szaló Dalma 208 XS 2011 Újonc 1 Budapest Újonc 1 OK
Bús László Tódor 220 S férfi 2008 Újonc 2 Cegléd CES Újonc 2
Krüger Eric 221 XS férfi 2008 Újonc 2 Győr GYTSE Újonc 2 OK
Szegedi Csongor 222 S férfi 2008 Újonc 2 Zalaegerszeg Újonc 2 OK
Tóth Vince Botond 223 XS férfi 2008 Újonc 2 Budapest UTE-Merida Triatlon Újonc 2 OK
Tuzok-Sziráczki Marcell 224 M férfi 2008 Újonc 2 Győr Újonc 2 OK
Wittmann Alexander Ernő 225 S férfi 2008 Újonc 2 Veszprém Újonc 2 OK
Bagó Elina Alma 226 XS 2009 Újonc 2 Budapest Újonc 2 OK
Csikász Panni 227 XS 2008 Újonc 2 Kazincbarcika TRIKOLOR KTSK Újonc 2 OK
Kendeh Panna 228 XS 2008 Újonc 2 Lesencefalu KVDSE Újonc 2 OK
Slezák Fruzsina 229 XS 2008 Újonc 2 Göd nincs Újonc 2 OK