Nevezettek

Frissítés: 2021. szeptember 1.

Fizetett Név Születési dátum: Táv Irányítószám: Egyesület:
Igen Ádám László 1974 Rövid táv 3300 Egri Városi Úszó Klub
Igen Ádám Szabó András 2008 Gyermek táv 3300 Egri Városi Úszó Klub
Igen Albert Csongor 1987 Sprint táv 8200  
Igen Andor József 1975 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Igen András István 1987 Rövid táv 1173  
Igen Anheuer Kristof 1994 Rövid táv 1112 Team Ujbuda SE
Igen Anikó Bátori 1994 Sprint táv 1027  
Igen Árus-Kovács Zsuzsanna 1978 Rövid táv 9026 GYTSE
Igen Balatoni Mónika 1976 Sprint táv 8500  
Igen Balog Ádám 1985 Sprint táv 6500 Mogyi SE Baja
Igen Bánki Róbert 1974 Sprint táv 8172 Alba triatlon
Igen Bartos Bea 1964 Sprint táv 1015 UTE MERIDA TRIATLON
Igen Bathó Márta 1954 Sprint táv 1089 Ferencvárosi Torna Club
Igen BATTONYAI BOTOND 2009 Gyermek táv 8360 KVDSE
Igen BATTONYAI LUCA 2013 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Baumann Kristóf 1982 Rövid táv 1125  
Igen Bereczki Péter 2002 Rövid táv 2890 Footour SE
Igen Betlehem Attila 1962 Sprint táv 8800 Tri-co Nagykanizsa
Igen Biró Gyuláné Marika 1955 Sprint táv 1088  
Nem Birtók Ádám 1985 Rövid táv 1119 Kistri Team
Igen Bodnár Zsuzsanna 1976 Sprint táv 1045 Team Tri Trend
Igen Borenich Gábor 1967 Rövid táv 2045 Budaörsi TKE
Igen Bozzai Rita 1954 Sprint táv 1025  
Igen Bölecz Zoltán 1970 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Nem Brassay Réka 1978 Rövid táv 8200 VTE
Igen Broll Róbert 1973 Sprint táv 1043  
Igen Bukvai Zoltán 1973 Rövid táv 1143 575 Team Kft.
Igen Burkovics Márton 1998 Rövid táv 2400 Dunaújvárosi Triatlon SE
Nem Búza Bence 1992 Rövid táv 9025 GYTSE
Igen Czekus Kornel 1981 Sprint táv 7130  
Igen Czigány Ferenc 1977 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Igen Cseh Andrea 1974 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Csehó-Kovács Roland 1986 Sprint táv 6500 egyéni regisztrált versenyző
Igen Csikász István 1974 Rövid táv 3700 Trikolor KTSK
Igen Csikász Panni 2008 Gyermek táv 3700 Trikolor KTSK
Igen Csikós Borbála 1986 Sprint táv 8598  
Igen Csirmaz István 1978 Rövid táv 1031 CASTOR SE
Igen Csőgör Brigitta 2007 Serdülő táv 2337 FTC
Igen Csőgör Marcell 1975. Sprint táv 1090 Tri-Co Triatlon Club Nagykanizsa
Igen Csőgör Péter 1973 Rövid táv 2337 TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa
Igen Darvasi Szabolcs 1980 Sprint táv 9020  
Igen Dávid Richárd 1983 Rövid táv 1112  
Igen Dávidné Krokos Krisztina 1980 Rövid táv 1112  
Igen Déri Miklós 1957 Rövid táv 8800 Zalatriatlon
Igen Dobos András 1985 Sprint táv 9026  
Igen Dojcsák Dániel 1981 Rövid táv 1116 Megathlon SE
Igen Dósa Zoltán 1982 Sprint táv 7020 Százhalombattai Városi Utánpótlásért Közhasznú Sportegyesület
Igen Dr Ódor Dániel Kálmán 1984 Rövid táv 1025 Megathlon
Igen Dr Ódor-Sápi Csilla 1985 Rövid táv 8600 -
Igen Dr. Dina Wafa 1993 Sprint táv 1182 Team Tri-Trend
Igen Dr. Eszenyi Zoltán 1973 Rövid táv 2400 DTSE
Igen Dr. Futó Zsolt 1988 Sprint táv 1013 Megathlon SE
Igen Dr. Hoffmann Ildikó Katalin 1967 Rövid táv 1037  
Igen dr. Koch Kristóf 1995 Sprint táv 9012  
Igen dr. Lubics Szilvia 1974 Sprint táv 8800 Trico
Igen Dr. Marcsa Dániel 1984 Sprint táv 9012 GYTSE
Igen dr. Oláh Miklós 1980 Rövid táv 1123  
Igen dr. Pozsgay Gábor 1970 Sprint táv 1013 Budaörsi TK
Igen Dr. Sárvári Csaba 1947 Sprint táv 7625  
Igen Dr.Schmidt Andrea 1967 Rövid táv 8640 BUI Szabadidő SE
Igen Dudás Júlia 1985 Sprint táv 6500 Mogyi SE Baja
Igen Egyedi Beatrix 1977 Sprint táv 1182  
Igen Engler Imola 2009 Gyermek táv 6500 Mogyi SE
Igen Engler Mariann 1978 Sprint táv 6500 Mogyi SE Baja
Igen Enzsöl-Válóczi Levente 2005 Sprint táv 2890 Footour SE
Igen Erdős Judit 1986 Sprint táv 9081 GYTSE
Igen Fábián Szabolcs 1977 Sprint táv 7400 Kaposvári Arena Szenior Úszó Egyesület
Igen Farkas Janka 2005 Sprint táv 6000 HÍRÖS ESC
Igen Farkas János 1986 Rövid táv 1113  
Igen Fazekas László 1985 Sprint táv 4600 KKB
Igen Fazekas Zsombor 2010 Újonc táv 4600 ViniBike
Igen Fehérvári Zsolt 1974 Sprint táv 8095 Alba Triatlon
Igen Fekete Zsombor 2009 Gyermek táv 2484 Három Mozgás VSE
Igen Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Sprint táv 3300 Egri Triatlon Klub
Igen Fricska Anna 2002 Rövid táv 6100 3K Kiskun Kerékpáros Klub SE
Igen Fricska Fanni 1999 Rövid táv 6100 3K Kiskun Kerékpáros Klub SE
Igen Fridrich Ágnes 1966 Sprint táv 7475 -
Igen Füzesy Dávid 1993 Rövid táv 2400 Dunaújvárosi Triatlon Sportegyesület
Igen Garancsy Sára 2014 Újonc táv 1121 Megathlon
Igen GarancsyBalázs 1972 Rövid táv 1027 Megathlon
Igen Gáspár-Nagy Marietta 1982 Sprint táv 2051  
Igen Gasztonyi-Maller Bence 2007 Serdülő táv 9024 Győri Triatlon SE Utánpótlás
Igen Gódor Béla 1968 Rövid táv 9730 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
Igen Gyalog Adél 2012 Újonc táv 1141 FTC
Igen Gyalog Ákos 2010 Újonc táv 1141 FTC
Igen Gyalog András 1979 Sprint táv 1141  
Igen Györkös Virág 1976 Sprint táv 8500 egyéni regisztrált
Igen Hadházi Máté 1991 Rövid táv 1116 Három Mozgás VSE
Igen Hadnagy László 1959 Sprint táv 1149  
Igen Hajabács Botond 1998 Rövid táv 2481 Alba Triatlon
Igen Hajdu Fanni 1998 Rövid táv 2484 Három Mozgás VSE
Igen Halbritter Ferenc 1974 Sprint táv 2142  
Igen Halbritter Zoé 2013 Újonc táv 2142  
Igen Hamar Bálint 1990 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Nem Hamerli Luca 2008 Gyermek táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Hamzi Balázs 1973 Sprint táv 1089 Százhalombattai VUK SE
Igen Hamzi Csaba 2004 Sprint táv 1089 Százhalombattai VUK SE
Igen Hartmann Csaba 1990 Rövid táv 2852  
Igen Hegyi Peter 1974 Sprint táv 1112 Megathlon se
Igen Hegyi Péter 1981 Sprint táv 8900  
Igen Héring Anikó 1973 Rövid táv 2800 Tricepsz SE.
Nem Herku Petra 2009 Gyermek táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Horváth Bálint 1978 Sprint táv 9081  
Igen Horváth Csaba 1982 Sprint táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Horváth Gábor 1979 Rövid táv 2230  
Igen Horváth Hanna 2006 Serdülő táv 9700  
Igen Horváth Iván István 1971 Sprint táv 9700  
Igen Horváth Péter 1966 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Horváth Róbert 1976 Sprint táv 9700 Vasi Triatlon SE
Igen Horváth Róbert 1967 Sprint táv 2016  
Igen Horváth Zsolt 1973 Sprint táv 9700  
Igen Horváth Zsolt (Horzsol) 1968 Rövid táv 9083 SZESE
Igen Horváthné Bécs Hajnalka 1975 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Igen Horváth-Sarródi László 1959 Rövid táv 9400 BHS Sopron
Igen hozbor zoltán 1976 Rövid táv 2120  
Igen id. Kendeh Zsolt 1973 Rövid táv 8317 KVDSE
Igen Inhof Lili 2002 Rövid táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Iváncsics Nóra 1986 Sprint táv 8600 BÚI Szabadidő Sportegyesület
Igen Józsa Erika 1966 Rövid táv 9024 Győri Triatlon SE
Igen Józsa Máté 1985 Sprint táv 1022  
Igen Kálmán Péter 1995 Rövid táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Käsz Ferenc 1966 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Katona Mátyás Gábor 2009 Gyermek táv 9175 Győri Triatlon Sport Egyesület
Igen Kazamér Zsolt 1980 Sprint táv 2151 Zalaegerszegi Triatlon Klub
Igen Kékesi Márton 1958 Sprint táv 1029  
Igen Kendeh Panna 2008 Gyermek táv 8317 KVDSE
Igen Kendeh Péter 2012 Újonc táv 8317 KVDSE
Igen Kendeh Rozi 2012 Újonc táv 8317 KVDSE
Igen Kendeh Sára 2010 Újonc táv 8317 KVDSE
Igen Kendeh Zsolt 2006 Serdülő táv 8317 KVDSE
Igen Kertész Balázs 1991 Sprint táv 1132 Három Mozgás VSE
Igen Kézsmárki Zsolt 1970 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Kintli Tímea 1987 Rövid táv 9024 Zalatriatlon
Igen Kis Adrian 1978 Rövid táv 3105 Triathlon Club Arad
Nem Kis Dávid 2009 Gyermek táv 1221 Team Újbuda
Igen Kiss Roland Tibor 1974 Sprint táv 2040 Ördögfutók
Nem Klausz Hanna 2006 Serdülő táv 8412 Spirit Sport Club
Igen Klausz Hunor 2010 Újonc táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Koev Marcell 1992 Sprint táv 1125 Tuttobici-Bottecchia
Igen Kohán Károly 1976 Sprint táv 8060  
Igen Kopácsi Ádám 2011 Újonc táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Kovács Ákos 1982 Sprint táv 3508  
Nem KOVÁCS Ákos Flórián 1975 Sprint táv 2400 Dunaújvárosi Triatlon SE
Igen Kovács Antal 1970 Rövid táv 2459  
Igen Kovács Bíborka 2013 Újonc táv 3508  
Igen Kovács Gábor 1973 Rövid táv 8649 Zalatriatlon
Igen Kovács Gábor 1985 Sprint táv 6500 egyéni regisztrált versenyző
Igen Kovács Zoltán 1970 Rövid táv 1048 Team Tri Trend
Igen Kovács Zsombor 2010 Újonc táv 3508  
Igen Krüger Eric 2008 Gyermek táv 9029 GYTSE
Igen Krüger Tim 2012 Újonc táv 9029  
Igen Krüger Zsanett 1978 Sprint táv 9029 GYTSE
Igen Kuczman János 1974 Sprint táv 1213 Team Újbuda
Igen Kuthy Dorottya 2005 Sprint táv 2120 VSD
Igen Kuthy Tamás 1973 Rövid táv 2120 575 Team
Igen Lajszner Attila 1973 Rövid táv 3300 Egri Triatlon Klub
Igen LAKITS IVÁN EMÁNUEL 2012 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Lantos Bálint 2006 Serdülő táv 9700 Vasi Triatlon SE
Igen LEOPOLD BALÁZS 2012 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Ligetkuti Rita 1990 Sprint táv 1113 575 Team
Igen Losonci Kornél 1974 Sprint táv 1033 575 Team
Igen Lövei Tamás 1992 Rövid táv 8945  
Igen Lukács Péter 2003 Sprint táv 2100 Kistarcsai VRCE
Igen Madarasiné Prágai Krisztina 1983 Sprint táv 6500 egyéni regisztrált versenyző
Igen Mag Júlia 1994 Sprint táv 1185  
Igen Magyar Gyöngyi 1979 Sprint táv 9700 Vasi Triatlon SE
Igen Major Gábor 1981 Rövid táv 2740 Fergeteg Triatlon SE
Igen Major Gábor 2009 Gyermek táv 2740 Fergeteg Triatlon SE
Igen Makicsné Eta 1978 Rövid táv 2836  
Igen Makra Ágnes 1970 Rövid táv 6500 Titán Triatlon Club
Igen Mangel Berény 1979 Sprint táv 1085  
Igen Marik Gyula 1976 Rövid táv 1162 575 Team
Igen Maróti Vilmos 1968 Rövid táv 9400 PSN ZRT
Igen Martinecz Bernadett 1986 Rövid táv 6725 Egyéni versenyző
Igen Márton István 1971 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Igen Márton László 1975 Sprint táv 6500 egyéni regisztrált versenyző
Igen Megyes András 1970 Sprint táv 1215 FTC
Nem Mihálovics Mátyás Mirkó 2007 Serdülő táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Miklós Ágnes Mária 1961 Rövid táv 4531 ViniBike KSE
Igen Miskó Zoltán 1982 Sprint táv 8330 Zalatriatlon
Igen Móczárné Nagy Márta 1959 Sprint táv 6034 Kis Tri Team
Igen Molnár Ákos 2011 Újonc táv 8960 Fitt Móni Egysület
Igen Molnár Gyula 2011 Újonc táv 9090 Győri Triatlon Sportegyesület
Igen Molnár Tamás 1973 Sprint táv 9700 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
Igen Molnárné Bánfi Mónika 1975 Sprint táv 8960 Fitt Móni Egysület
Igen Morvai Balázs 1974 Rövid táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Mozsdényi Gábor 1970 Rövid táv 8330 Zalatriatlon
Igen Mtewele Dávid 2010 Újonc táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Nem Mürkli Luca 2004 Sprint táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Nagy Adél 2009 Gyermek táv 9025 Győri Triatlon Sportegyesület
Igen Nagy Richárd 2005 Sprint táv 2112 TRIBE
Igen Nagy Tamás 1968 Rövid táv 2112 Veresegyház VSK
Igen Nagy Zalán 2009 Gyermek táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Nagy Zsombor 2011 Újonc táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Németh Bendegúz 1999 Sprint táv 1126 UTE-Merida
Nem Németh Dénes Dars 2011 Újonc táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Németh János 1967 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Nem Németh Pál Pentele 2009 Gyermek táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Nóra Kelemen 1972 Rövid táv 8174  
Igen Ódor Bence 2009 Gyermek táv 1025  
Igen Oparin Vagyim 1978 Sprint táv 1031 MTSZ
Igen Orbán Anna 1992 Sprint táv 2500 Esztergomi Triatlon Klub SE
Igen Oster Manfred 1964 Sprint táv 8095  
Igen Ozsvald Áron 1981 Rövid táv 1025  
Igen Pajor Gábor 1982 Sprint táv 2051 KisTri Team
Nem Pál Blanka 2011 Újonc táv 8200 Spirit Sport Club
Nem Pál Gréti 2010 Újonc táv 8200 Spirit Sport Club
Igen PÁLFI ANDRÁS 2011 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Perlaki Zsplt 1978 Rövid táv 9026 Stubers Bike Team SE
Igen Pethő Adrián 1977 Sprint táv 2142  
Igen Pillisz Ákos 2002 Rövid táv 9730  
Igen Pillisz Réka 2000 Rövid táv 9730 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
Igen Pillisz Szilárd 1972 Rövid táv 9730  
Igen Pongrácz János 1976 Sprint táv 1095  
Igen Reichardt-Varga Emese 1974 Sprint táv 1131 Triatlon Barati Egyesület
Igen Reiter Patrik 2011 Újonc táv 2484 Három Mozgás VSE
Igen Ruzsás Dávid 1987 Rövid táv 1115 Team Újbuda SE
Igen Salfer András 1980 Sprint táv 9026 575 Team
Igen Salfer Mendel 2013 Újonc táv 9026  
Igen Sápi Gergő 2012 Újonc táv 8600 BÚI
Igen Sárvári Szabolcs 1976 Rövid táv 1147 Zoozoo Alpin Club
Igen Schifferer András 1989 Rövid táv 2011 575 Team
Igen Simon Bence 1991 Rövid táv 9700 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Igen Simon J. Gábor 1966 Sprint táv 9700 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Igen Sirkó Csenge Boglárka 2009 Gyermek táv 8257  
Igen Somogyvári Ákos 1973 Rövid táv 7020 DTSE
Igen Somoskői Barbara 1980 Rövid táv 1016 Castor
Igen Stefán Gábor 1979 Rövid táv 1089 Ftc
Igen Stieber Dóra 1979 Sprint táv 9700  
Igen Strényi Ákos 1970 Sprint táv 2141  
Igen Szabó Árpád 1976 Sprint táv 8500 egyéni regisztrált
Igen Szabó Attila 1976 Sprint táv 8360  
Igen Szabó István 1966 Sprint táv 8976 Zalatriatlon
Igen SZABÓ REBEKA 2012 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen SZABÓ SZONJA 2013 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Szajlai Péter 1984 Sprint táv 3346  
Igen Szalóky Péter 1985. Sprint táv 9026 GYTSE
Igen Szarka Albert 2007 Serdülő táv 8000 Alba triatlon SE
Igen Szarka Beatrix 1981 Sprint táv 8000  
Igen Szarka Johanna 2010 Újonc táv 8000 Alba Triatlon SE
Igen Szebeni Endre 1943 Sprint táv 1113 Budaörsi TK.
Igen Szekula Mónika 1988 Sprint táv 9024  
Igen Szigeti Zsófia 2008 Gyermek táv 1182  
Igen Szilágyi Örs 1983 Rövid táv 8313  
Igen Szocsevka Gábor 1984 Sprint táv 8500  
Igen TAKÁCS BARNABÁS 2007 Serdülő táv 8360 KVDSE
Igen Tál Gábor 1980 Sprint táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Técsőy István 1956 Sprint táv 1195 Triatlon a Természetért
Igen Tehel Tibor 1974 Sprint táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Tibenszky Mónika Alíz 1973 Sprint táv 2092  
Igen TIK FRUZSINA 2012 Újonc táv 8360 KVDSE
Igen Tobak Júlia 1990 Sprint táv 8225 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Tokodi Krisztina 1976 Sprint táv 6500 Mogyi SE Baja
Igen Tóth Áron 2002 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Tóth Emese 1986 Rövid táv 1135 Team Tri-Trend
Igen Tóth-Gáborné Sas Anikó 1974 Rövid táv 9700 Vasi Triatlon SE
Igen Tóthné Nagy Zsófia 1976 Rövid táv 2151 Fót SE
Igen Török Péter 1985 Sprint táv 1113 575 Team
Igen Vágási Zoltán 2003 Rövid táv 3599 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
Igen Vajda Zsolt Tamás 1978 Rövid táv 1165 Honvéd Rákóczi SE
Igen Vándor Nóra 1975 Rövid táv 8360 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Váraljai Vázsony 1984 Rövid táv 8220 Tiszakécske VSE
Igen Varga Áron 2009 Gyermek táv 8200 Veszprémi Triatlon Egylet
Igen Varga László 1965 Rövid táv 1037  
Igen Vargacz Alexandra 1990 Sprint táv 1111  
Igen Vas Laura 2007 Serdülő táv 3300 Egri Városi Úszó Klub
Igen Vaska Barnabás 2005 Sprint táv 8800 TRI-CO Triatlon Klub
Igen Vaska Kálmán 1972 Sprint táv 8800 TRI-CO Triatlon Klub
Igen Vaskáné Holló Adrienn 1979 Sprint táv 8800 TRI-CO Triatlon Klub
Igen Verebélyi Zalán 2012 Újonc táv 8256 Keszthelyi Kiscápák SE
Igen Virág János 1954 Sprint táv 8000 Alba Triatlon SE
Igen Volpert Balázs 1978 Rövid táv 1147  
Igen Völler Ferenc 1972 Sprint táv 8900 Zalatriatlon
Igen Wassel Gusztáv Adolf 1968 Sprint táv 1162  
Igen Werstroh Mónika 1968 Sprint táv 9025  
Igen Zalotai Norbert 1976 Rövid táv 2120 extremman club
Nem Zoller Gábor 1967 Sprint táv 2626 Vágta Multisport SE
Igen Zoltán Jakabfy 1981 Rövid táv 8900 Zalatriatlon
Nem Zsebe Flóra 2004 Sprint táv 8200 Spirit Sport Club
Igen Zsoldos Beáta 1976 Sprint táv 2120  
Igen Zsoldos Márk 2008 Gyermek táv 2120